Omnicom: wyposażenie łazienek

KONTAKT

Warszawa ul. Bartycka 24/26

KONTAKT

WARSZAWA UL. BARTYCKA 24/26

WARSZAWA TTW HOME

WARSZAWA TTW OPEX

PRUSZKÓW UL. WIEJSKA 19

Omnicom sp. z o.o.
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 20/24
Regon: 011566227
NIP: 521-00-02-539
KRS: 0000123137
Sąd rej. dla m.st. W-wy XX Wydz.Gospodarczy KRS
wysokość kapitału zakładowego: 11.500.000 PLN
Mapa Bartycka

Adresy e-mail

Ogólny
biuro@omnicom.com.pl
Dział Importu - Grażyna Grabowska
g.grabowska@omnicom.com.pl
Dział Handlowy Hurt - Karolina Szulecka
hurt@omnicom.com.pl
Sekretariat
biuro@omnicom.com.pl

Dział inwestycji

Karol Otton:
E-mail: karol.otton@omnicom.com.pl tel.: 695 351 002

Przedstawiciele handlowi

Joanna Rybak:
Przedstawiciel Handlowy na rejon Mazowsza i Podlasia
E-mail: handlowy@omnicom.com.pl tel.: 695 351 021
Krzysztof Fulara:
E-mail: k.fulara@omnicom.com.pl tel.: 695 351 039
Mariusz Adamczyk:
E-mail: m.adamczyk@omnicom.com.pl tel.: 695 351 433

Salony sprzedaży

Pawilon 230
695-351-015, 22-331-43-05
pawilon230@omnicom.com.pl
Pawilon 235
695-351-032, 22-331-43-08
pawilon235@omnicom.com.pl
Pawilon 3B, Nr. 219
22-331-43-04, 669-982-599
pawilon219@omnicom.com.pl
Pawilon 209
695 353 787, 22-559-10-98
pawilon209@omnicom.com.pl

Telefony

Biuro
22-331-43-00
Biuro
22-331-43-01
Biuro
22-331-43-12
Magazyn
22-498-06-67
Fax
22-331-43-02
Hurt
695-351-061
Omnicom sp. z o.o.
00-716 Warszawa ul. Bartycka 24/26
e-mail: biuro@omnicom.com.pl, tel.: 22-331-43-00
Polityka Plików Cookies OMNICOM - Płytki ceramiczne Warszawa: Ceramika, glazura, marazzi